Bc. Zuzana Hamerníková Jahodová
hlavní účetní, majitelka

Už na začátku studia ekonomického oboru v roce 2011 jsem si našla práci v účetní firmě. Později jsem prošla několik účtáren, kde jsem získala bohatou praxi s rozmanitými typy podnikatelů a firem.

V roce 2014 jsem začala s vedením účetnictví a daní na volné noze. Postupně jsem začala budovat náš účetní tým, jehož chod zajišťuji. 

Jsem vám k dispozici pro konzultace, připravuji vaše daňová přiznání a dohlížím nad dodržením všech nutných lhůt.

Vím, že vy jako majitelé firmy jste vybudovali úspěšně a poctivě fungující podnikání. Dáváte do vašeho úsilí vše. Účetní, která je skutečnou součástí vašeho podniku a stará se o účetnictví jako by to byla její vlastní firma, je k nezaplacení. Zakládám si na tom, že mezi námi panuje vzájemná důvěra i osobní přístup.

Ing. Kristýna Janoušková, BBA
samostatná účetní, daňová specialistka

Účetnictví pro mě byla jasná volba už od dětských let. Již při studiu oboru Finanční řízení podniku a účetnictví jsem se začala věnovat vedení daňové evidence. Vždy jsem si přála zabývat se právě touto profesí, můžu tedy říci, že práce je pro mě koníčkem. U této profese je potřeba být „celoživotním studentem“, což je pro mne do jisté míry i takovou výzvou. Baví mě, když si můžu hrát s čísly, když u práce musím přemýšlet a být ve střehu, když se musím neustále vzdělávat a sledovat nejnovější změny a trendy.

Sestavuji vaše daňová přiznání, zabývám se detaily složitějších daňových a účetních případů a odesílám všechna vaše přiznání na příslušné instituce.

Petra Krausová
expertka na problematiku mezd, samostatná účetní

Již v době svého studia jsem pracovala jako asistentka v ekonomickém oddělení školy, kde jsem měla možnost převést své teoretické znalosti do praktického zpracování účetnictví a mezd potvrdila jsem si, že toto je cesta, kterou se chci vydat.

Více jsem se zaměřila na oblast mzdového účetnictví, ve které se aktivně pohybuji od roku 2013. Stálá potřeba učit se nové informace, pochopit a řešit zapeklité případy a zdokonalovat se ve svém oboru mě dlouhodobě
naplňuje.

Ve společnosti vedu mzdovou evidenci a zpracovávám mzdy, dále provádím kontrolu náležitostí účetních dokladů, jejich následné zaúčtování a pravidelné měsíční kontroly ve finančním účetnictví. 

Ing. Zdena Zoreníková
fakturantka, administrativa

Oblast ekonomie jsem začala objevovat se zahájením studia na ekonomické fakultě VŠ. V zaměstnání jsem pak sice měla trochu jiné zaměření, ale pečlivost, důraz na detail a schopnost pracovat s čísly jsem využívala vždy. Ve firmě Kompetentní účetní zajišťuji fakturaci a řadu administrativních záležitostí souvisejících především s vnitřním chodem firmy.