Vaše společnost mi byla doporučena synem a proto jsem se na Vás obrátil se zpracováním daňového účetnictví hned na začátku mého podnikání. Spoléhal jsem na profesionální jednání z Vaši strany a to se mi osvědčilo a velice rád s Vámi spolupracuji dodnes. Vyhovuje mi komunikace jak telefonická tak meilová a komplexní zpracování celého účetnictví. Spolupráce s Vámi je postavená na důvěře a tu splňujete na 100%.
Vítězslav Hnyk
OSVČ
• S jakým problémem jste nás oslovili? Kompletní řešení mzdového účetnictví. • Jak jste se to pokoušeli řešit před tím, než jste nás oslovili? V minulosti řešeno také dodavatelsky, spolupráce ukončena s odchodem mzdové účetní do důchodu. • Co na tom případně nefungovalo ideálně? V původním případu měla paní účetní k dispozici méně Vema modulů. Špatná komunikace, nutné vše řešit více méně osobním kontaktem, vysoká chybovost. • Jaké jste očekávali řešení od nás? Elektronická komunikace, pružné reagování na vzniklé problémy, menší chybovost. • Jak jsme Vám pomohli? Nyní z naší strany funguje vše v pořádku.
Mgr. Bc. Jan Blažek
ředitel, Dětský domov a Školní jídelna
Po přechodu z HPP v cizině na OSVČ v ČR, fakturací do zahraničí, slevou na dítě atd. jsem již nebyl schopen dát daňové přiznání dohromady a obrátil jsem se proto na paní Jahodovou, která vše vyřešila včetně všech detailů kam/co/do kdy poslat. Rovněž bych chtěl poděkovat za pololetní připomínky že se má zaplatit záloha na daň z příjmu. Doporučuji.
Ing. Jaroslav Urik
OSVČ
Paní Jahodová vždy zodpoví všechny dotazy, je pečlivá a spolehlivá. Vzhledem k tomu, že jsem si účetnictví vždy vedla sama, tak mi paní účetní ušetřila celkem dost peněz a času. Děkuji za Vaše služby.
„Paní Jahodovou jsem oslovil z důvodu konzultace ohledně OSVČ daňové agendy. Komunikace byla rychlá, k věci, navíc doplněná o odkazy na odborné portály, kde jsem se mohl dozvědět další podrobnosti o dané problematice. Paní Jahodovou mohu doporučit jako profesionálku, která má přehled o všech aspektech svého oboru."
Ludvík Wiejowski
„Po osobním jednání mám s paní Zuzanou Jahodovou velmi dobré zkušenosti. Je to opravdu člověk na správném místě a velice pozorně naslouchá potřebám svého klienta.“
Vítězslav Hnyk
OSVČ

 

 

 

 

„Jsem spokojen s účetními službami. Profesionální. Daňový přeplatek byl na účet vrácen po dvou týdnech.“
Grzegorz Szczepankiewicz
„Paní Jahodová vede pro mou firmu účetnictví a mzdovou evidenci. Pokud potřebuji cokoliv upřesnit nebo poradit, vše je přehledné a jako jednatel tomu rozumím.“
Jan Chodora
S+S PRO DŮM s.r.o.
S touto účetní spolupracuji za účelem bezstarostného vyřízení všech účetních nutností, které člověk potřebuje k tomu, aby byl OSVČ. Jde především o daňové přiznání, které je tímto pro mě opravdu bez starostí, ale také poradenství, kdykoliv si potřebuji něco ze světa účetnictví zjistit nebo ověřit.
Eliška Zeisková
„Paní Zuzana Jahodová mi dělá „papíry“ k mému OSVČ – ruční tkaní od roku 2016 a jsem velmi spokojená. Je to člověk na svém místě, vždy ochotně poradí. Vše mám od ní vždy rychle hotové. Komunikujeme hlavně online."
„Děkuji za pomoc s daněmi OSVČ i za nemovitost.“
Z Prahy Petr Adamec