Po přechodu z HPP v cizině na OSVČ v ČR, fakturací do zahraničí, slevou na dítě atd. jsem již nebyl schopen dát daňové přiznání dohromady a obrátil jsem se proto na paní Jahodovou, která vše vyřešila včetně všech detailů kam/co/do kdy poslat. Rovněž bych chtěl poděkovat za pololetní připomínky že se má zaplatit záloha na daň z příjmu. Doporučuji.
Ing. Jaroslav Urik
OSVČ
Paní Jahodová vždy zodpoví všechny dotazy, je pečlivá a spolehlivá. Vzhledem k tomu, že jsem si účetnictví vždy vedla sama, tak mi paní účetní ušetřila celkem dost peněz a času. Děkuji za Vaše služby.
„Paní Jahodovou jsem oslovil z důvodu konzultace ohledně OSVČ daňové agendy. Komunikace byla rychlá, k věci, navíc doplněná o odkazy na odborné portály, kde jsem se mohl dozvědět další podrobnosti o dané problematice. Paní Jahodovou mohu doporučit jako profesionálku, která má přehled o všech aspektech svého oboru."
Ludvík Wiejowski
„Po osobním jednání mám s paní Zuzanou Jahodovou velmi dobré zkušenosti. Je to opravdu člověk na správném místě a velice pozorně naslouchá potřebám svého klienta.“
Vítězslav Hnyk
OSVČ

 

 

 

 

„Jsem spokojen s účetními službami. Profesionální. Daňový přeplatek byl na účet vrácen po dvou týdnech.“
Grzegorz Szczepankiewicz
„Paní Jahodová vede pro mou firmu účetnictví a mzdovou evidenci. Pokud potřebuji cokoliv upřesnit nebo poradit, vše je přehledné a jako jednatel tomu rozumím.“
Jan Chodora
S+S PRO DŮM s.r.o.
S touto účetní spolupracuji za účelem bezstarostného vyřízení všech účetních nutností, které člověk potřebuje k tomu, aby byl OSVČ. Jde především o daňové přiznání, které je tímto pro mě opravdu bez starostí, ale také poradenství, kdykoliv si potřebuji něco ze světa účetnictví zjistit nebo ověřit.
Eliška Zeisková
„Paní Zuzana Jahodová mi dělá „papíry“ k mému OSVČ – ruční tkaní od roku 2016 a jsem velmi spokojená. Je to člověk na svém místě, vždy ochotně poradí. Vše mám od ní vždy rychle hotové. Komunikujeme hlavně online."
„Děkuji za pomoc s daněmi OSVČ i za nemovitost.“
Z Prahy Petr Adamec